rok szkolny 2014-2015

Wycieczka do Łapinowa13.01

Wycieczka do Łapinowa

Ładnie położone nad jeziorem Łapinowo w gminie Kolbudy stało się miejscem spotkania integracyjnego, z którego skorzystała młodzież przebywająca na wycieczce integracyjnej. Uczniowie klas pierwszych z I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu korzystali z wielu atrakcji, które przygotowali instruktorzy z tutejszego ośrodka wypoczynkowego.

Zakończenie roku szkolnego 2014-201501.07

Zakończenie roku szkolnego 2014-2015

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących 26 czerwca po raz ostatni, w roku szkolnym 2014-2015, stawili się w szkolnych murach. Za nimi kolejny rok wytężonej nauki i pracy, który przyniósł owoce w postaci nagród, tytułów laureata czy finalisty.

Pożegnaliśmy trzecie klasy Gimnazjum Nr 801.07

Pożegnaliśmy trzecie klasy Gimnazjum Nr 8

25 czerwca, w samo południe, uczniowie klas trzecich gimnazjum po raz ostatni spotkali się ze swoimi wychowawcami, nauczycielami i koleżankami. Przed nimi wielkie zmiany - kolejny etap nauki, nowa szkoła, nowi nauczyciele, nowi koledzy i koleżanki.

Dzień Muzyki (serialowej)01.07

Dzień Muzyki (serialowej)

23 czerwca po raz kolejny odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących Dzień Muzyki. Tym razem występujący sięgnęli do muzyki towarzyszącej znanym serialom.

Dzień z życia PRL-u30.06

Dzień z życia PRL-u

Obywatele i obywatelki!

We czwartek - 18 czerwca, dzięki heroicznej pracy klasy robotniczej oraz zapałowi klasy 1E w I Liceum Ogólnokształcącym zapanowała rzeczywistość Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej!

Utytułowani uczniowie ZSO30.06

Utytułowani uczniowie ZSO

15 czerwca w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2014/15. Podczas gali wręczono dyplomy oraz drobne upominki uczniom elbląskich szkół, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach, olimpiadach przedmiotowych i zawodowych na poziomie województwa, regionu i kraju. Wyróżniono również nauczycieli, przygotowujących tegorocznych laureatów.

Nie mogło tam oczywiście zabraknąć uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

Świadectwa maturalne29.06

Świadectwa maturalne

Serdecznie zapraszamy Maturzystów po odbiór świadectw w dniu 30 czerwca 2015r. w godzinach 12:00-17:00 do auli szkolnej.

              Wakacje 201524.06

Wakacje 2015

„Wiktor Hugo miał rację:
Wakacje? Słodkie wakacje!
O świcie na nosie bąbel:
to pająk użył sobie.
Wstaję. W jeziorze kąpiel
na bąbel dobrze zrobi.”

 

Kochani  Uczniowie , Szanowne Grono Pedagogiczne

i Pracownicy, Drodzy Rodzice i Sympatycy Szkoły

 

Jak napisała nasza noblistka – Wisława Szymborska: „nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy”,  tak więc rok szkolny 2014/2015  przechodzi już do historii.

Życzę  Wszystkim cudownych, słonecznych , niezapomnianych,   bezpiecznych  i wyjątkowych  wakacji.  ,,Nie możemy dać swemu życiu więcej dni, ale możemy dać swoim dniom więcej życia.”  Oby takich dni było jak najwięcej! Cieszcie się swoją wolnością od szkolnych obowiązków, świętujcie    i odpoczywajcie, aby wrócić do  szkoły - z nowym entuzjazmem, zapałem i radością.

 

                                                                                                                  
Zofia Ostrówka

dyrektor

Zespołu Szkół Ogólnokształcących

 

Uczniowie ZSO uczą i bawią!23.06

Uczniowie ZSO uczą i bawią!

15 maja uczniowie naszej szkoły, wraz z opiekunem Angeliką Romanik, po raz kolejny odwiedzili Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Elblągu.

Ogólnopolskie Zawody w Trójboju Sportowym23.06

Ogólnopolskie Zawody w Trójboju Sportowym

21 i 22 maja trzyosobowa reprezentacja ILO, w składzie: Olga Grędzińska, Michał Skorupa i Maciej Żełobowski, brała udział w Ogólnopolskich Zawodach w Trójboju Sportowym.